סיוע משפטי לחייבים

סיוע משפטי לחייבים

ברגעים החשוכים באמת, יש מישהו שנמצא לצידכם. 

עמותת ענק הוקמה במטרה להעניק סיוע וייעוץ משפטי לעסקים ואנשים אשר נקלעו לסיבוכים כלכליים ובשל התפרצות מגפת הקורונה קרסו כלכלית לחלוטין. כידוע, מצב זה נוחת כרעם ביום בהיר, ולא תמיד יש לחייבים את הכלים המשפטיים והידע להתמודד עם המצב. 

במצב זה, חייבים לרוב ניגשים לעורך דין, ואז מתגלה כי העלויות הראשונות של הטיפול במצב גבוהות מאוד כמו תשלום שכר טרחה לעו"ד, דמי פתיחת תיק, תשלום אגרות וכו'. כל אלה מקשים על חייבים שנמצאים בחובות כבדים, ולכן העמותה מעמידה לרשותם אנשי מקצוע המעניקים ליווי משפטי, סיוע וייעוץ ראשוני ללא עלות ולאחר מכן מלווים לאורך כל הדרך עד יציאה לדרך חדשה נקייה מחובות.

העמותה מעניקה לחייבים 'עזרה ראשונה', בדמות ייעוץ משפטי הניתן באופן מקצועי - כל מקרה לגופו. הליווי כולל מתן מידע בכל הקשור לזכויותיהם של עצמאים ושכירים, ואפשרות למימון האגרות לבית המשפט (לעומדים בקריטריונים). כמו כן, העמותה מעניקה ייעוץ לבדיקת זכאויות בכל המוסדות הרלוונטיים כגון ביטוח לאומי, לשכת התעסוקה, ביטוחים פרטיים ועוד. 


למי השירות נועד?

לבעלי עסקים/אנשים פרטיים הנמצאים בחובות וזקוקים להכוונה.

עסקים הנמצאים רגע לפני חדלות פרעון/ פשיטת רגל.

עסקים/אנשים הנמצאים בהליכים מול הוצאה לפועל.

אנשים המתמודדים עם חובות בפעם הראשונה.

אנשים ללא יכולת מימון עצמית לאגרות ופתיחת תיק.


איך זה עובד?

משאירים פרטים באתר.

צוות העמותה יחזור אליכם לצורך בירור.

קבלת ייעוץ מבעל מקצוע כמו עו"ד, כלכלן וכו'. 

ליווי מקיף עד ליציאה לדרך חדשה וחופש כלכלי. 


צוות העמותה מונה בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, בהם עורכי דין, כלכלנים, יועצים פיננסים ועוד. הצוות  עושה לילות כימים על מנת ללוות כל אדם בצורה אנושית, אכפתית ולאפשר לו לקבל את כל המידע המשפטי הדרוש עד ליציאה לחופש כלכלי אמיתי. 

נמצאים בקשיים כלכליים? צוות בעלי המקצוע של עמותת ענק כאן בשבילכם. 


לייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים ונחזור אליכם >>> 


logo בניית אתרים