שיקום כלכלי לעסקים

רגע לפני שהעסק קורס, צוות העמותה נמצא לצידכם. 

עמותת ענק מעניקה סיוע וייעוץ משפטי ללא עלות, במטרה לשקם עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים עקב משבר הקורונה. כידוע, תקופה זו מאתגרת מאוד וגרמה למשבר כלכלי עצום בכל העולם, בעיקר בקרב עסקים קטנים ובינוניים, ולכן צוות העמותה כאן כדי לתת הכוונה וסיוע במטרה לשקם כלכלית עסקים מבלי להיעזר בהלוואות.

עמותת ענק פועלת מתוך מחשבה שמאחורי כל עסק הנמצא בקשיים כלכליים עומד אדם הנמצא בקושי ממשי ולא רק כלכלי, אלא קושי נפשי המשפיע באופן ישיר על בני משפחתו וילדיו. זו הסיבה שהצוות מתגייס למתן עזרה, ומעניק סיוע משפטי, ייעוץ כלכלי ועסקי ומידע בכל הקשור לזכויות והטבות מהגופים השונים. 

קצת על תהליך שיקום כלכלי לעסקים

צוות העמותה מונה בעלי מקצוע מגוונים המתמחים בשיקום כלכלי לעסקים, בהם יועצים פיננסים, יועצים עסקיים, כלכלנים, עורכי דין ועוד. כחלק מהתהליך, נמצא את הנסיבות שגרמו לקשיים, תוך הכרת אופי פעילות העסק והנפשות הפועלות. כמו כן, נבחן את תזרים המזומנים, את הבעיות הניהוליות והקשיים שגרמו לקריסת העסק. לאחר מכן נעניק פתרונות יצירתיים לצורך יציאה מהמשבר והעמדת העסק על הרגליים. 


למי השירות מתאים?

לעסקים הנמצאים בחובות.

לעסקים הנמצאים בתהליך פשיטת רגל.

לעסקים הנמצאים במשבר כלכלי וזקוקים לפתרונות.

לעסקים הזקוקים לייעוץ פיננסי/משפטי עקב קשיים כלכליים. 


איך זה עובד?

משאירים פרטים באתר.

צוות העמותה יחזור אליכם לצורך בירור.

קבלת ייעוץ מבעל מקצוע כמו עו"ד, יועץ עסקי וכו'. 

ליווי מקיף עד ליציאה מהמשבר. 

צוות העמותה מונה בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר עושים לילות כימים על מנת ללוות כל עסק בצורה אנושית, אכפתית ולאפשר לו לקבל את כל המידע המשפטי והכלכלי הדרוש לשיקום העסק.

נמצאים בקשיים כלכליים? צוות בעלי המקצוע של עמותת ענק כאן בשבילכם. 


לייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים ונחזור אליכם >>> logo בניית אתרים