ייעוץ לכלכלת המשפחה

מתקשים להתנהל כלכלית? נמצאים בחובות? תנו ליועצים של העמותה להיות לצידכם. 

עמותת ענק מעניקה למשפחות ייעוץ לכלכלת המשפחה, במטרה לסייע למשפחות שנפגעו כלכלית ממשבר הקורונה לעמוד מחדש על הרגליים. כידוע, משבר הקורונה גרם למשפחות רבות לסיבוכים כלכליים, בעיקר לכאלה שהמפרנס הראשי יצא לחל"ת, פוטר ממקום העבודה או נאלץ לסגור את העסק. 

קשיים כלכליים אלה  פוגעים במשפחה כולה, ולכן ייעוץ לכלכלת המשפחה מסייע למשפחה לעמוד על הרגליים ובד בבד לקבל את כל הכלים הדרושים להתנהלות כלכלית נבונה. הייעוץ ניתן ללא תשלום, תוך מחויבות מלאה לתהליך. צוות העמותה מונה יועצים לכלכלת המשפחה בעלי ניסיון רב אשר תורמים מזמנם למטרה טובה.


למי ייעוץ לכלכלת המשפחה מתאים?

למשפחות המתקשות לסגור את החודש ונמצאות בקשיים כלכליים. 

למשפחות הנמצאות בחובות קשים עקב משבר הקורונה.

למשפחות בהם המפרנס הראשי נאלץ לסגור  את העסק/פוטר עקב המצב.

למשפחות אשר אינן יודעות את הזכויות המשפטיות שלהן בתקופה זו.


איך זה עובד? 

משאירים פרטים באתר.

צוות העמותה יחזור אליכם לצורך בירור.

קבלת ייעוץ מיועץ לכלכלת המשפחה. 

ליווי מקיף עד ליציאה לחופש כלכלי. 

שלבי התהליך עם יועץ כלכלי מוגדרים מראש, במטרה לאפשר לכל משפחה לקבל את כל הכלים ליציאה מחובות וחזרה לשגרה מאוזנת. בין היתר, הייעוץ כולל פגישת היכרות עם המשפחה, ביצוע ניתוחים כלכליים מקיפים במטרה להבין את המצב, מתן כלים וייעוץ לגבי זכויות והטבות. בהמשך היועץ יבנה תוכנית הבראה לטווח הארוך ליציאה מהחובות, ויעניק טיפים להתנהלות כלכלית נבונה גם בזמן משבר. 

העמותה מסייעת גם בתחומים נוספים בתהליך. לדוגמה, במידה ונדרשת מעורבות של בעלי מקצוע נוספים כמו עו"ד, רו"ח, יועץ זוגי וכו', העמותה תעניק ייעוץ של בעלי מקצוע אלה עד ליצירת שינוי אמיתי. 

נמצאים בקשיים כלכליים? צוות בעלי המקצוע של עמותת ענק כאן בשבילכם. 


לייעוץ ללא תשלום השאירו פרטים ונחזור אליכם >>> 


טואול - בניית אתרים